Listopad 2006

Čawes-2006

30. listopadu 2006 v 18:38 | Dulce-Michelle Las Budaj
RBD práve absolvujú turné je super videa RBD sú na : www.youtube.com


Rôzne ceny RBD

27. listopadu 2006 v 18:13 | Dulce-Michelle

Dulce,Anahí,Maite

27. listopadu 2006 v 18:06 | Dulce-Michelle

RBD vznik-2006

27. listopadu 2006 v 18:01 | Dulce-Michelle
Před dvěma lety začali castingy na role v nově připravované teen novele Rebelde.Setkalo se tam šest mladých lidí,pět z nich se už z dřívějška znalo.Dulce,Anahí,Christopher,Christian,Alfonso a nováček Maite.Pedro Damian producent je obsadil,telenovela spočívala v tom že v ní vznikne hudbení skupina a taky že vznikla.Pomocí Rebelde vznikla šestičlená skupina RBD.
Jejich první CD mělo jednoduchý název přilehající k telenovele,skrátka Rebelde.Hned první singlem se stala písen Rebelde,další bylo Solo quedate en silencio a Salvame.CD mělo obrovský úspěch.Skupina se vydala na turné s názvem Tour Generacion z kterého vznikla edice s písněmi které zde zazněly a po prvé fanoušci mohli slyšet píseň Una cancion.Jako další CD následovalo Nuestro amor.Jak jinak první singl byla právě písen se stejným názvem Nuestro amor.CD sklidilo opět obrovský úspěch.Když RBD zavítalo do Brazilie,rozhodli se přezpívat obě CD do Portugalštini.Po nějaké době vystupovali v Hollywoodu,tak vzniklo CD Live in Hollywood acustico.Na něm porvé zazněla píseň nazpívaná Dulce Maríou No pares.Tahle písen se stala poslední úvodní znělkou pro telenovelu Rebelde.Po skončení dvou let nahrávání Rebelde,RBD se rozhodli zabodovat v Americe,vyšel jim singl Tu amor,který je napůl ve španělštině a napůl v angličtině.Další singl byl v reggaetonu,jednalo se o píseň Lento.Tyhle dvě písně měli nabudit zvědavost na dvě jejich připravovaná CD,jedno v angličtině a druhé celé v reggaetonu.Aby do doby kdy CD vyjdou měli co fanoušci poslouchat a hlavně po dlouhé době nového,tak před nedávnem jim vyšlo CD úplně nové s úplně novými songy,jménem Celestial.RBD také změnila image na takovou špinavější,drsnější.První singl s videoklipem udělali k písni Ser o Parecer.Před nedávnem s CD navštívili Chile a Peru.
Bodují jak v Americe tak v jejich rodné Latinské Americe.Těchto šest mladých lidí to ještě daleko dotáhne.
(zdroj:www.rbd.blog.cz)

Anahí y Christopher Ukermann

27. listopadu 2006 v 17:59 | Dulce-Michelle
Anahí a Christopher spolu chodili pred natáčaním Rebelde no veľmi im to neklapalo preto sa rožišli ale ostali kamaráti . No teraz to nieje na 100 percent potvrdené či je ,že sa znova dali do kopi . Ved človek nikdy nevie či áno či nie. Celé je to akési popletené Anahí chodila s Christopherom a v telenovele bola zaľúbená do Alfonsa a Dulce chodila s Alfonsom a v telenovele bola zaľúbená do Christophera ved kto sa v tom má viznať...

Anahi

27. listopadu 2006 v 17:47 | Dulce-Michelle
Šokujúca správa Anahi otvorila svoj nový butik s názvom Anahí a bude v ňom prezentomvať najnovšie trendy RBD .

CD skupiny RBD Rebelds v angličtine

27. listopadu 2006 v 17:44 | Dulce-Michelle
Rok:2006
1.Tu amor
2.Wanna play
3.My Philoshopy
4.Connected
5.I wanna be the rain
6.Carino mio
7.Era la musica
8.Keep it down low
9.Happy worst day
10.This is love
11.Save me
12.Money Money-Luny Tunes,RBD
13.Tu amor(Vianočný Mix)
14.Celestial

POZOR!!!!!!!-2006

26. listopadu 2006 v 17:43 | Dulce-Michelle
Žiadne vulgarizmi si na tejto stránke neprajem .... Prosím aby ste pri návšteve blogu dodržiavali isté pravidlá čo sa týka správania....
Za pochopenie dakujem ...Moderátor Dulce-Michelle a spol..

Námety

26. listopadu 2006 v 17:39 | Dulce-Michelle
Pripomienky alebo námety posielajte na email : RBD@zoznam.sk všetky námety budú do troch dňoch na tejto stránke zobrazené výnimku tvoria vulgarizmi.

Dulce-Michelle

26. listopadu 2006 v 17:35 | Dulce-Michelle
Ak si chcete pokecať o RBD stačí napísať na : RBD@zoznam.sk

Dulce-Alfonso

26. listopadu 2006 v 17:32 | Dulce-Michelle
Chodili spolu ked natáčali Clase 406 a Rebelde lenže Alfonso je záletník a sklamal Dulce ,Dulce si potom našla nového jedného známeho futbalistu lenže ten musel odísť a Dulce má navyše turné a tak sa rozišli . A ktovie ako je to teraz s Dulce a Alfonsom pretože Dulce mu stále nedokáže odpustiť neveru..

Anahi-Robie Williems

26. listopadu 2006 v 17:25 | Dulce-Michelle

Esmas-2006

26. listopadu 2006 v 17:05 | Dulce-Michelle
ak chcete vidieť naj. inf. a fotky RBD tak www.esmas.com

Celestial

26. listopadu 2006 v 17:02 | Dulce-Michelle
Skupina RBD v tomto čase vidáva nové CD Celestial 24 . 112006 . by malo prísť na trh su tam hity ako napríklad :
1. Tal Vez Después
2. Ser O Parecer
3. Dame
4. Celestial
5. Quizá
6. Bésame Sin Miedo
7. Tu Dulce Voz
8. Algún Dia
9. Me Cansé
10. Aburrida Y Sola
11. Es Por Amor
12. Bonus Track Sorpresa
najväčšia bomba je však Ser O Parecer vy si ju možete exkluzívne pozrieť na stránke: http://www.youtube.com/watch?v=nJCtvP-V3p4

RBD nešťastie

26. listopadu 2006 v 16:54 | Dulce-Michelle

6.2. 2006 09:47
SAO PAULO - Tlačenice vypukla na parkovišti před nákupním střediskem Shopping Fiesta, kde se sešlo v horku na 15 000 lidí. Někteří z mladých fanoušků na své idoly čekali už od pátku. Skupina přitom pořádala autogramiádu v malém sále pro sto lidí, kde také zazpívala několik písní. Dychtiví fanoušci prorazili ocelové zábrany.
"Každý křičel bolestí a hrůzou," uvedla dvanáctiletá Julia. "Bylo to strašné," dodala. Na místě panoval neuvěřitelný chaos, rodiče hodiny hledali své potomky. Zatím se podařilo identifikovat jen dvě ze tří obětí, jsou jimi 13letá dívka a 25letá žena.
Policie se chystá obvinit pořadatele a obchodní řetězec kvůli špatné organizaci a přeplnění malého prostoru, jež vedlo k tragédii. Představitelé města žádají právní opatření proti sponzorům akce.
Teenagerská skupina RBD účinkuje v telenovele Rebelde. Od roku 2004 si získala obrovskou popularitu u dětí a teenagerů.
V těsném závěsu zůstává mexická skupina RBD s celkem devíti nominacemi. Slavnostní vyhlášení se koná 27.04.06.
Během autogramiády vypukla na parkovišti ze zatím neznámých důvodů panika a v tlačenici přišli o život tři mladí lidé.
Mnoho dalších bylo zraněno a dva bojují v nemocnici o život.
Skupina RBD, která chystala také krátký koncert, zřejmě nepočítala s takovou návštěvností. Prostor, který si pronajali organizátoři, byl zhruba pro stovku fanoušků, ale už před začátkem autogramiády se jich zde tlačilo 5000!
K neštěstí prý došlo po prolomení ochranného hrazení. Fanoušci se totiž při zahlédnutí skupiny natlačili na plot.

(zdroj: rôzne časopisy)

Niečo o spevákoch RBD

26. listopadu 2006 v 16:41 | Dulce-Michelle

Rebelde-postavy

26. listopadu 2006 v 16:40 | Dulce-Michelle


Na Elite Way school,přestižní střední škole se setkávají čtyři mladí lidí.Mía,bohatá a rozmazlená svým "Daddy",Miguel,zatrpklý a odhodlaný posmtít smrt svého otce,Diego,syn politika který celý život postráda lásku rodiču a Roberta,dcera slavná zpěvačky Almy Rey,věčná rebelka co nenávidí pravidla.Všichni naprosto odlišní,avšak najdou jednu věc co je spojí a to hudba.Na elite way nejsou ale sami,potkají nové lidi a uzavřou nová přátelství.Hned první den se uzavírá věčné přátelství mezi Roberou,Lujan a Lupitou.Lupita po čase najde také zalíbení v hudbě.Je tu také vystřední mladík Giovanni,jehož přání je být vidět a být středem pozornosti.Jsou ta ale i tací co by jen škodili,jako třeba Pilar.

Mladí studují,poznávají se víc a víc a vznikají tu i lásky,které nebude tak lehké udržet.Jednoho dne vzniká hudební skupina složena z Miguela,Míe,Roberty,Diega,Lupity a Giovanniho.Název skupiny je typický pro jejich povahy,je to RBD-což je zkratka Rebelde.RBD na své cestě potká mnoho dobrého,nového ale i zlého,pozná nové lidi,objeví se nové lásky.A i jejich kamarády na Elite way nečeká lehká cesta.Podaří se jim všem dosáhnout svých cílu?...
"Elite Way School" - exkluzivní , mezinárodně uznávaná střední škola, kde se studentům z vyšších vrstev dostává dokonalého vzdělání a přípravy na budoucí život. Tato škola také nabízí vzdělávací program pro ty neprivilegované, kteří ale vynikají ve sportu nebo inteligencí. Ale jen málo z nich složí závěrečné zkoušky. Tajná společnost zvaná "Doupě", aby zachovala "čistotu jejich druhu", ničí studenty a vyhazuje je ven. Mezi nováčky, kteří dorazí na letní sraz, který je přípravou na nový školní rok, najdeme Miu, Miguela, Diega a Robertu - čtyři dychtivé teenagery, kteří navzdory jejich značné rozdílnosti objeví něco, co je spojí - je to Hudba.
Roberta Pardo alias Dulce Maria- Je bohatá provokujúca mlada diecina vyžaduje byt centrom pozornosti a nenávidí pravidlá. Je dcera jednej slávnej hviezdy. Zije v neustálom boji s matkou a aby dokázala dozriet musí najprv pochopit ze skutocny boj nie je byt rovnaka alebo odlisna ako jej matka ale hlavne byt sama sebou.
Migel Arango alias Alfonso Hererra-Je úprimný a poctivý, impulzívny a ma svoju cest.Kvoli údajnej samovrazde svojho otca prichádza do navej skoli v Mexiku aby nasiel pomstu ,ale osobu ktorú musí znicit sa premení na jeho velku prvú lásku a jeho zivot sa obráti na celkom iný koniec.
Mia Colucci alias Anahi-Studentka - ,dcéra podnikatela vmedzinárodnej móde .Je velmi oblubena a všetci chcú byt jej priatelia pretoze toto priatelstvo isti vynikajúce miesto v skole. Je krásna , rafinovaná , ale hlavne snob... Zije v zlatej klietke co jej vytvoril otec .Priatelstvo ,nezapomenutelna prvá láska a odhalenie rodinného tajomstva jej zmení zivot.
Diego Bestamante alias Cristopher Ukermann- bohatý student .Je pritazlivy, schopný riadic pre vsetkych . Je maznacik dievcat . Je synom jedného významného politika. Je budúcim nasledovníkom otcovej politickej kariéry. Zije v neustálom konflikte s otcom ,ktorý od neho ocakava vzdy maximum a nikdy ho nenechá robit co Diego chce. Jedného dna vsak Diego zisti ze jeho otec ja skorumpovaný a zrúti sa mu cely svet.
Giovanni Méndez Lopéz alias Christian Chávez - Jeho skutocne meno je Juan zmenil si ho na Giovanni pretoze ja vznesenejsie a proste. Potrebuje veci ktoré mu jeho otec nemoze kupit : vztahy. V dome bol chlapec ,ktorý sa nevedel spravat , rebel a kritik vsetkeho co jeho rodina robí .Je spolocensky ,vtipný a drzí . Ja velmi kreatívna , rad rozprava. Pocuva romantickú hudbu a pozerá sa na telenovely.
Lupita Fernández alias Mayte Perroni -Prichádza vhodne oblecena a pochádza zo skromnej rodiny a vyrastala na predmestí .Je cista, dobra, silidarna , vzdy pripravená pomoct a na veciach vidí vzdy to dobre . Je velmi kreatívna ,rada rozprava. Pocuva romontickú hudbu a pozerá sa na telenovely.

(zdroj:www.latin.cz preložené vlasnoručne do slovenčiny ,sorry za chyby v interfunkcii)

RBD

26. listopadu 2006 v 16:37 | Dulce-Michelle

Roberta-Dulce María,Miguel-Poncho Herrera,Mía-Anahí,Lupita-Mayte Perroni,Giovanni-Christian Chavez,Diego-Christopher Uckermann
Skupina vznikla díky telenovele Rebelde,vydali několik CD,třeba Rebelde,Nuestro amor a také Edice v portugalštině na obě CD,další bylo Tour Generacion,jako poslední Live in Hollywood,plánují anglické CD
I přes to že Rebelde už skončilo ,skupina pokračuje a má velké plány,už za doby Rebelde hodně prorazily a míní dobíjet další a další státy. Spevácka skupina RBD práve odštartovala svoje turné na , ktoré 3000000 divákov už , len diváci boli taký ohromený pri autogramiáde RBD to bolo horúce diváci keď uvideli svoje hviezdy tak prevalcovali zábrany a 38 ľudí bolo zranených o 3 ľudia boli vo vážnom stave a táto skupina , ktorá uchvátila najme deti tínedžerov si už za prvý rok spievania odviezla domov 4 zlaté platňe za 4 vidané CD ,ďalšie 3 ceny získala na Billboard Latin Musik Awards a mnohé ďalšie latino ceny a aj u divákov mala veľký ohlas preto stále vedie v španielskych a latino rebríčkoch . Málo či viac to sa nedá povedať pretože skupina RBD si ešte stále nevie uvedomiť že je slávna pretože ich organizátori pripravili na autogramiádu sálu pre 100 ľudí a prišlo više 5000 ľudí tak nech sa nečudujú ,že skupinu RBD skoro prevalcovali vlastný diváci .

(zdroj:www.rbd.blog.cz)